Uuel aastal on võimalus kuulata esimest eestikeelset raadiot Soomes sagedusel 102.0 MHz

fm


Alates 07.01.2014 oleme FM levialas Soomes !

Finest raadio ehk esimene eestikeelne raadio Soomes ja ESTinFIN.ee rõõmustab kõiki siin elavaid ja töötavaid eestlasi uudisega, et kauaoodatud FM sagedus on nüüd olemas! Finest raadio ja ESTinFIN meeskond soovib südamest tänada kõiki kaasaelajaid ja poolehoidjaid, kes andsid oma hääle Facebook’i vahendusel ja kutsusid üles ka oma sõpru seda tegema. Loodetavasti hindavad kõik Soomes tegutsevad eestlased seda erakordset võimalust kuulata emakeelset raadiot ja salvestavad oma raadiotes Finest raadio sageduse, milleks on 102.0 MHz.

Alates 07.01.2014 kella 08:00-st on raadiot võimalik kuulata FM sagedusel 102,0 MHz Soomes järgnevates linnades: Helsinki, Vantaa, Espoo.

Miks me seda teeme?

Meie eesmärk ei ole propageerida Soome tööle või elama tulemist!

Meedias on palju räägitud Soomes elavatest ja töötavatest eestlastest ja nende tegemistest negatiivsel toonil. Miks see nii on? Vastan ise: see on kõmu, mis müüb. Lugedes (nimesid nimetamata) väljaandeid, kus teemadeks on eestlaste patuelu Soomes, tekib küll tunne, et need artiklid on koostatud ühe kindla kibestunud inimese poolt või halvimal juhul ajakirjaniku enda fantaasiasulest, et sihtgrupi tähelepanu pälvida ja sellega kergitada statistilisi näitajaid, mille hiljem reklaami müügimees kliendile ette kannab. Kellele on see siis väärtuslik?

Paratamatult on negatiivse tooniga teemad lugejale huvitavam lugemine ja see tekitab inimestes põnevat diskussiooni. Artiklid vohavad sotsiaalses meedias ja ka tänaval käib ”põnev” arutelu, kuid kas olete mõelnud selle peale, et see loob meist eestlastest ka vastava pildi ja seetõttu ei pruugi me alati olla tõsiselt võetavad? Soomlased, kellega koos peavad elama või töötama kümned tuhanded eestlased, suhtuvad eestlastesse pigem negatiivsete eelarvamustega, just tänu eestlaste endi poolt meedias loodud ”kuvandile”.

Meie missioon on ennast tõestada ja luua positiivne kuvand nii soomlaste kui ka eestlaste endi seas.

Järk-järgult püüame muuta hetkel levivat suhtumist ja tuua esile just neid tublisid ja hakkajaid eestlasi. Finest raadio ja EstinFin.ee on loodud selleks, et Soomes elavatele eestlastele anda võimalus oma edust ja saavutustest rääkida ning avalikult välja tuua siinseid korduma kippuvaid küsimusi ning probleeme. Meie anname endast parima, et leida neile vastused ja lahendused. Suhtleme ametivõimudega ja peame läbirääkimisi juriidiliste üksustega. Samm-sammult punume avalikku usaldusväärset suhtlusvõrgustikku, tänu millele suudame analüüsida ja teha sellest järeldusi ning näidata väärtusi, mis on või peaks olema kahe riigi huvisfäärides.

Tutvustame Eesti ja Soome ühiskondade vahelisi iseärasusi, et siia tulijatel oleks lihtsam kohaneda ja vältida probleeme.

Ettevõtetel, kelle sihtgrupiks on Soomes elavad või töötavad eestlased, on võimalus reklaamida oma hüvesid läbi EstinFin.ee ja Finest raadio.

Koos on lihtsam!

Lugupidamisega,

EstinFin.ee ja Finest FM meeskonnd

 

Loe lisaks: Kuidas loodi FinEst raadio ja kes on Argo Lepik?

Kas sina kuulad raadiot Finest FM ? - vasta ja võida üllatusauhind!

 

Share

Jaga seda postitust!

6 kommentaari postitusele “Uuel aastal on võimalus kuulata esimest eestikeelset raadiot Soomes sagedusel 102.0 MHz

  • Meeskond Postituse autor

   Tere Rainer,

   Kuna Finest FM Raadio Meeskond ei soovi raadiot mitte mingil juhul seostada kommuuniga FINEST (mis asub Facebookis)!

   Vasta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.


9 + = 10

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>